Mój pierwszy wpis – dlaczego zaczęłam pisać?

utworzone przez | sie 9, 2018 | Blog | 0 komentarzy

Do założenia bloga przymierzałam się już jakiś czas, jednak dopiero niedawno przyszedł impuls, narodził się pomysł i pojawiła się realizacja. Chciałam stworzyć miejsce, gdzie będę mogła dzielić się z innymi osobami moim zamiłowaniem do malowania i zdobienia paznokci. Pewnie zastanawiacie się, dlaczego akurat blog o paznokciach? Po pierwsze, paznokcie są wizytówką każdej kobiety i niezależnie od wieku należy o nie dbać. Po drugie, jest mi ten temat bardzo bliski i myślę, że mam na ten temat sporo do powiedzenia 😉

Moja pasja do stylizacji paznokci zrodziła się dość spontanicznie i niemal natychmiast zawładnęła moim życiem. Nie szukam sposobu na to, by zaistnieć, chce jedynie w prostej formie podzielić się z Wami swoimi inspiracjami i refleksjami na temat manicure hybrydowego i ogólnie paznokci. Żeby mój blog Was szybko nie znudził i czymś się wyróżniał na tle tych wszystkich innych blogów o podobnej tematyce, przygotowałam dla Was zakładkę “Na wesoło”, czyli miejsce, gdzie pół żartem, pół serio będę przedstawiać Wam pomysły na nieco kuriozalne paznokcie, które udało mi się wygrzebać w sieci.

Co znajdziesz na moim blogu?

Tematyka mojego bloga kręci się wokół stylizacji i pielęgnacji paznokci. W miarę możliwości staram się, aby wszystkie moje wpisy były opatrzone ciekawymi zdjęciami. Na moim blogu znajdziecie informacje na temat:

  • obecnie chyba najpopularniejszych metod stylizacji paznokci, czyli manicure hybrydowego oraz żelowego;
  • technik zdobienia paznokci;
  • szczegółowych instrukcji, coś w stylu jak krok po kroku zrobić manicure hybrydowy, jak zdjąć hybrydy i wiele innych);
  • aktualnych trendów w stylizacji paznokci;
  • moich osobistych przemyśleń.

Blogi mają jedną niezaprzeczalną zaletę – to od właściciela zależy, co będzie pisał, w jakiej formie i jakich odstępach czasu. Myślę, że to w głównej mierze zadecydowało o tym, że wybrałam taką, a nie inną formę na dzielenie się z Wami swoimi spostrzeżeniami.

Jeżeli miałabyś ochotę poczytać mini kompendium wiedzy pełne wskazówek i porad, które być może ułatwią Ci wykonywanie hybryd lub zainspirują do tego, aby zacząć robić paznokcie na własną rękę, to zapraszam do śledzenia mojego bloga, który będę regularnie rozbudowywać i wzbogacać o nowe treści.

Być może masz też jakiś pomysł na artykuł, który miałby się znaleźć w tym miejscu? Czekam na propozycje w komentarzach 😉